Brood

Sinterklaas


BIO
Amandel Dadelstaaf Vegan z.s.
Van der Westen  
€5.45
135 gr
€40.37/kg

BIO
Amandelstaaf glutenvrij m.s.
Van der Westen  
€7.63
270 gr
€28.26/kg

BIO
Amandelstaaf roomboter suiker
Van der Westen  
€6.63
300 gr
€22.09/kg

BIO
Amandelstaaf roomboter z.s.
Van der Westen  
€6.63
300 gr
€22.09/kg

BIO
Amandelstaaf vegan
Van der Westen  
€6.63
260 gr
€25.49/kg

BIO
Amandeltaartje luxe
Verbeek  
€9.56
500 gr
€19.12/kg

BIO
Gevuld speculaas MS 90gr
Van der Westen  
€42.50
15 st
€2.83/st

BIO
Gevuld speculaas ZS 90gr
Bulthuis  
€42.50
15 st
€2.83/st

BIO
Gevulde Speculaaskoek m.s.
Van der Westen  
€14.00
6x1 st
€2.33/st

BIO
Gevulde Speculaasstaaf m.s.
Van der Westen  
€6.52
300 gr
€21.73/kg

BIO
Pepernoten (kruidnoten)
Van der Westen  
€28.95
8x190 gr
€19.05/kg

BIO
Pepernoten oudhollands MS
Van der Westen  
€22.43
6x200 gr
€18.69/kg

BIO
Pepernoten tapiocastroop
Van der Westen  
€28.34
8x190 gr
€18.64/kg

BIO
Roomboterspec.rokken
Van der Westen  
€28.34
8x240 gr
€14.76/kg

BIO
Suikerbrood
vdWesten  
€4.72
400 gr
€11.80/kg

BIO
Tulband marmer
Bulthuis  
€7.55
1 st
€7.55/st