Groente en fruit

Zacht fruit


BIO
Aardbeien (beperkt)
 
€21.71
6x250 gr
€14.48/kg

BIO
Blauwe bessen verpakt
 
€29.30
8x125 gr
€29.30/kg

BIO
Druiven rood pitloos
Arra  
€21.36
5 kg
€4.27/kg

BIO
Druiven rood pitloos
Per 500 gr  
€2.37
500 gr
€4.73/kg

BIO
Druiven wit
 
€21.85
5 kg
€4.37/kg

BIO
Druiven wit pitloos
Regal  
€24.53
6 kg
€4.09/kg

DEM
Frambozen Verpakt
 
€38.46
8x125 gr
€38.46/kg

DEM
Kruisbessen verpakt
 
€31.13
8x125 gr
€31.13/kg

DEM
Rode bessen verpakt
de Ring  
€31.13
8x125 gr
€31.13/kg